בוטוקס בין הגבות

אנשים רבים אינם יודעים זאת, אבל קמטים נוצרים בעקבות פעילות יתרה של שרירי ההבעה בפנים. בחלק מהאזורים שבהם ניתן להפחית ולמזער את פעילות אותם שרירים ללא יצירת בעיה, ניתן גם להזריק בוטוקס. הזרקת בוטוקס היא הליך פשוט, מהיר ויעיל, שמניב תוצאות מרשימות תוך זמן קצר והוא בטוח לחלוטין.

למי מתאים?

טיפולי בוטוקס הפכו כבר מזמן לשם-דבר והם נפוצים מאוד באינספור מדינות בעולם, לרבות ישראל, אירופה וארצות הברית. חומר הבוטוקס עצמו נמצא בשימוש כבר למעלה מארבעה עשורים. אין גיל ספציפי לקבלת הטיפול, אך לרוב מומלץ להתחיל בשנים הראשונות להופעת הקמטים. אם מחכים לגיל מאוחר יותר, הקמטים הופכים לעמוקים. הצלחת הטיפול גדולה יותר כאשר מתחילים בעת הנכונה.

בוטוקס בפנים

הבוטוקס הוא חומר בטוח לחלוטין לשימוש, והוא מפחית באופן ניכר את פעילות שרירי ההבעה שיוצרים את הקמטים בפנים. טיפולי בוטוקס מבוצעים לרוב בחלק העליון של הפנים, בהם הפחתה של פעילות השרירים לא יוצרת כל בעיה עבור המטופלים. בין אזורים אלה ניתן למנות בין היתר את האזור שבין הגבות, המצח וצידי העיניים.

תוצאה מהירה ואיכותית   

כאשר ההזרקה מבוצעת ביד מיומנת, התוצאה תהיה איכותית ותורגש באופן ניכר תוך 10-14 ימים. הטיפול עצמו אורך מספר דקות בודדות בלבד ועד 20 דקות לכל היותר, אינו כרוך בהרדמה ואינו מכאיב. ניתן לחזור לפעילות מלאה ושוטפת מיד בסיום הטיפול. טיפולי בוטוקס מעניקים מראה צעיר, חלק ורענן, שמשדרג הן את המראה החיצוני והן את התחושה הפנימית של המטופלים.

בלי תופעות לוואי

בוטוקס בין הגבות אינו מעורר תגובות ותופעות לוואי משמעותיות, ובחלק גדול מהמקרים כלל לא. ייתכנו תגובות מינימאליות ומזעריות שיעברו במהרה, ולא יותר מכך. בכל מקרה כדאי לקבל ייעוץ אישי לפני כל ביצוע של טיפול באשר הוא.

טיפולי בוטוקס אצל ד”ר רוזנטל

ד”ר אלינור רוזנטל מבצעת טיפולי בוטוקס מקצועיים וניתן לחזות בתוך זמן קצר בתוצאות מרשימות שיעוררו התפעלות בעיני עצמכם ובקרב הסביבה שלכם. צרו קשר לתיאום פגישה ותזכו במראה צעיר ומחודש: 072-3922423

ד”ר אלינור רוזנטל מבצעת מגוון של טיפולים החל ממילוי קמטים ועד להזרקת חומצה היאלרונית להגדלת שפתיים.