בוטוקס במצח

הזרקת בוטוקס לצורך העלמת קמטי הבעה היא הליך פשוט וקל שמקנה תוצאות מהירות ומעולות. קמטים נוצרים בעקבות פעילות מוגברת של שרירי ההבעה בחלק העליון של הפנים, כמו למשל בצידי העיניים ובמצח. הבוטוקס מוזרק אל סיב השרירים ומפחית את פעילותם, וכך הוא עוזר למילוי הקמטים והעלמתם. אינספור אנשים בגילאים שונים מבצעים טיפולי בוטוקס בכל שנה ומדובר בהליך פופולארי ושכיח מאוד באוכלוסייה.

בוטוקס בחלק העליון של הפנים

הזרקת הבוטוקס מיועדת לרוב לחלק העליון של הפנים, לרבות באזור המצח, ולא לחלק התחתון שלהם. הקמטים שמתפתחים עם השנים על ידי פעילות עודפת של שרירי ההבעה ניתנים למילוי על ידי הזרקה של החומר בין השריר לעצב, פעולה אשר גורמת למעשה להרפיית השרירים.

הליך פשוט וקל

כל הליך ההזרקה אורך מספר דקות בודדות ולא יותר מכך, והתוצאות נראות לרוב תוך 10-14 ימים. המטופל נשאר בהכרה ואין צורך בהרדמה.

הזרקה בטוחה

חומר הבוטוקס מכיל חלבונים והוכח כבטוח לחלוטין לשימוש. לאחר השלמת רוב הטיפולים לא מורגשות כלל תופעות לוואי, וגם אם כן, הן מזעריות וחולפות מעצמן תוך מספר ימים. אין צורך בתקופת החלמה או התאוששות וניתן להמשיך בשגרה הרגילה.

מתי כדאי להתחיל בטיפול?

עדיף להתחיל כאשר הקמטים מתחילים להופיע, ולא לחכות לגילאים מאוחרים יותר, בהם הקמטים כבר עמוקים. הטיפול מוצלח ויעיל יותר כאשר מתחילים אותו בעת הנכונה. לרוב ההמלצה היא להתחיל בשנות ה-40 המוקדמות, אך הדבר כמובן משתנה בין אדם לאדם.

אפקט הבוטוקס

אפקט ההזרקה מחזיק לרוב כ-4 חודשים, ולאחר מכן יש לחזור על ההליך הקל והפשוט. לא מורגש כאב בזמן הטיפול והחוויה נעימה, דבר אשר עוזר על החזרה על ההליך כאשר אפקט הטיפול נחלש בעתיד. התוצאות בכל מקרה מעולות ומקנות מראה צעיר ורענן ועור מתוח. התחושה הפנימית והדימוי העצמי של המטופלים משתפרים באופן ניכר במקביל ובהתאם לשיפור במראה החיצוני.

טיפולי בוטוקס מקצועיים

אשמח לבצע עבורכם טיפולי בוטוקס מקצועיים ויעילים. צרו עימי קשר לתיאום פגישה וקבלת ייעוץ: 072-3922423