למה חשוב שהמזריק יהיה רופא?

הליך של הזרקת חומצה היאלורונית, בין אם מדובר במילוי קמטים, עיבוי, עיצוב והגדלת שפתיים, עיצוב עצמות לחיים וכו’ – יכול להתבצע רק על ידי רופא. כך קובעות בצורה מפורשת התקנות של משרד הבריאות.

דבר החוק

מעבר לעובדה שחשוב שהמזריק יהיה רופא, כך קובע החוק בצורה הברורה והמפורשת ביותר. אין לבצע טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית בידי אדם שאינו רופא.

תוצאות מרשימות ומדויקות

טיפולים אסתטיים למיניהם הם רגישים ועדינים, וכך גם התוצאות שלהם. כל אדם אשר מעוניין לקבל טיפול אסתטי כלשהו מעדיף שמי שיטפל בו ויבצע את הטיפול יהיה רק. לרופא שכזה יש ידע, וניסיון פיסי באותם טיפולים, ולכן התוצאות המתקבלות בסופם הן מוצלחות ומרשימות יותר. בדיוק באותה מידה, גם שביעות הרצון של המטופל גדולה יותר, והמראה החיצוני שלו בסיום ההליך הוא אסתטי ונאה יותר.

הפחתה בתופעות הלוואי

אמנם הזרקת חומצה היאלורונית הינה הליך בעל תופעות לוואי מועטות, עדיין אין צל של ספק בנוגע לכך שרופא מיומן בתחום ידע לבצע את ההליך באופן שיצמצם את תופעות הלוואי לרף המינימאלי ביותר. רופא מיומן ומנוסה ידע כיצד להימנע מטעויות וגם יוכל לטפל בכל סוגיה רפואית ואסתטית אשר עשויה להתעורר באופן היפותטי בדרך. אלו הם יתרונות משמעותיים עבור מי שמעוניינים בשימוש בחומצה לצרכים אסתטיים.

בחירה נכונה, ראש שקט, פנים נאות

אם כך, לא זאת בלבד שהחוק מחייב – גם ההיגיון מחייב בחירה ברופא. לא רק ברופא, אלא גם ברופא מומחה בתחום הפלסטי והאסתטי ובעל ניסיון רב בעבודה עם חומצה היאלורונית. בחירה נכונה תעניק לכם שקט לפני הטיפול ותוצאות משובחות לאחריו. זכרו שמדובר בטיפול אסתטי עדין ושאיכות התוצאה בסיומו הינה בעלת חשיבות גדולה למראה החיצוני ולביטחון העצמי של המטופל.