5 השאלות שעליכן לשאול לפני עיצוב השפתיים

עיצוב שפתיים והגדלת שפתיים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית היא פעולה פשוטה בעלת תוצאות נהדרות. בשל חשיבות הנושאים האסתטיים, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבורך ובהתאמה אישית לרצונותייך ולטעמך האישי, ישנן מספר שאלות שמומלץ לשאול מבעוד מועד.

1. האם הטיפול מתאים עבורי?

אין מניעה לבצע עיצוב שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית והטיפול נחשב כמתאים לכולם – גברים ונשים מכל שכבות הגיל. לרוב הוא ניתן לנשים בעלות שפתיים דקות או יבשות, נשים בעלות אסימטריה בשפתיים או אף לצורך העלמת קמטים בצידי הפה. כל עוד את רואה פגם מסוים בעיצוב השפתיים שלך, וחשוב לך לתקן אותו ולקבל שפתיים שאת באמת אוהבת – כדאי לשקול את הטיפול בחומצה היאלורונית.

2. האם הטיפול כרוך בתופעות לוואי?

החומצה קיימת בגוף באופן טבעי, כך שגם אם יופיעו תופעות לוואי בלתי רצויות, הן יהיו קלות וקצרות מועד. טיפול המבוצע ביד מיומנת יפחית את השפעת תופעות הלוואי ומשך השפעתן. לרוב ניתן להרגיש באופן הגיוני בנפיחות ו/או בשטפי דם באזור הזריקה לאחר סיום הטיפול, אך תופעות אלו אכן זמניות מאוד. בכל מקרה לפני הטיפול תמרח משחת אלחוש ורק לאחר מכן תוזרק החומצה ההיאלורונית.

3. האם אני יכולה לבחור את המראה המתקבל?

כן. לכל מטופלת יש אפשרות להשפיע ולבחור את עובי השפתיים והצורה שתתקבל בסיום הטיפול, ואחוזי ההצלחה בהחלט גבוהים מאוד. כך תוכלי לקבל שפתיים מעוצבות לפי הרצון האישי שלך ולפי טעמך האישי.

4. מי מבצע את הטיפול?

חשוב לשים לב במי בוחרים לביצוע הטיפול. יש לוודא שמדובר בדוקטור בעל או בעלת התמחות, ידע וניסיון בתחומים אסתטיים. כמובן שגם ניסיון ספציפי בעיצוב שפתיים ובהזרקת חומצה היאלורונית משחק תפקיד. נושאים אסתטיים הם נושאים רגישים, לכן חשוב לבצע בחירה נכונה בשביל לזכות במראה שאת רוצה.

5. מהי עלות הטיפול?

העלות היא פונקציה של מי שמבצע את הטיפול וניסיונו ואיכות החומרים שבהם משתמשים לעיצוב השפתיים. מומלץ להגדיר תקציב ולהיצמד אליו כמה שאפשר. יש לזכור שעלות הטיפול היא אמנם חשובה ובעלת משמעות, אך אכן חשוב יותר לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר – וכזה שאת סומכת עליו, הרי בסופו של יום – מדובר בגוף שלך.